Marzysz, planujesz i… zwykle na tym się kończy? Często nawet jeśli zaczniesz realizację, coś staje Ci na drodze i odkładasz marzenia na bok? Prawda jest taka, że u większości z nas gros planów spełza na niczym. Weźmy jako przykład te noworoczne. Wymawiane z całą pewnością i najczęściej powtarzane co roku. Bo tym razem już się uda. Co zrobić, by to zmienić?

Ciekawą propozycją przemiany spojrzenia na pracę nad swoimi marzeniami jest książka Moniki Jankowskiej i Magdy Rodak pt. „Sięgnij po swoje marzenia! Alchemia zmian dla kobiet”. Myślisz, że to kolejny poradnik typu „Jak zmienić swoje życie w trzy dni”? Spokojnie, nie daję się omamić szamańskim metodom. Ta książka to 6-etapowy PROGRAM – stworzony na podstawie doświadczeń zdobytych w trakcie prowadzenia warsztatów dla kobiet. Poradnik alchemiczny, wszak praktyczny, który należy traktować jako system wspierający pracę nad sobą i nad odkrywaniem własnych wewnętrznych zasobów i możliwości.


Możesz już zrezygnować z wrzucania grosików do fontanny oraz wieczornych próśb do niewidzialnych mocy i skupić się na ciekawych ćwiczeniach, które krok po kroku doprowadzą Cię do upragnionych celów i spełnienia marzeń. Ćwiczenia te będą Cię zmuszać do przemyśleń i spoglądania na siebie z coraz to innej strony. Być może zupełnie nowej, do tej pory nieodkrytej. Autorki zabezpieczają Cię przed chwilami zwątpienia dzięki technikom mającym wzmocnić motywację. Może tym razem uda się nie odrzucić marzeń w kąt?

Żeby nie być gołosłowną – postanowiłam sama spróbować. Autorkom udało się zmotywować mnie do pracy i przejścia przez program prowadzący do realizacji marzeń. Czy w moim przypadku okaże się tak skuteczny, jak w zamieszczonych w książce relacjach kobiet? Przekonamy się już wkrótce J

Ja zabieram się do pracy, a Wy trzymajcie kciuki i czekajcie na relację.

 

 Monika Jankowska, Magda Rodak

Sięgnij po swoje marzenia! Alchemia zmian dla kobiet

Seria Samo Sedno

Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2012.

 

Agnieszka Olkowska,
W Bliżej Dziecka z-ca Redaktor Naczelnej, odpowiada za PR i marketing,
Twórczyni www.blizejdziecka.com
Redaktor Naczelna portalu www.singleparents.pl
Prywatnie niepoprawna optymistka, mama wesołej przedszkolaczki.

Artykuły Agnieszki